Djemtë kundra Sindit: Mos shpifni, t’ju vijë turp… Çfarë ndodhi në takimin me Blerimin - Përputhen

Top Channel Albania

936 tis. pregleda11 000

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on HRaero Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

  Datum objavljivanja: Prije mjesec

  Komentari

  1. arlinda rexhepi

   💋💋💫💫

  2. FF Annonim

   Krejt pordh kjo aristela 😂😂

  3. Dayfox

   Nice my music "They Say..." is used in this TV Show

  4. Jona Prezja

   Sindi do jet me probleme mendore mjer ai burr qe do vi ndor te ksaj 🤦

  5. asioe kiou

   I paska ardh goja kti thathucit Sajmirit qe ska pik respekti ndaj nje femre dhe i drejtohet ne at menyre Po ik o lolo qe te la Antonella si zar aty ne takim 😂

  6. vbddfy euuyt

   Bravooo Sindi që ke arritur t'i bësh gjitha vajzat aty gjeloze ndaj ty, në veqanti kjo Ola që duket si gjyshe. Çendro e fort keshtu siq je 👌💪

  7. Viktor Kotorri

   Mos fol kot Arjan Mos ha mut se ste Ben mire se ti I ke prishur çiftet aty injorant 😫😭😠😠😈😈

  8. Xhik 1g

   hraero.info/contact/mmWhln97udS4kcw/video🔥🔥

  9. Xhik 1g

   hraero.info/contact/mmWhln97udS4kcw/video🔥🔥

   1. asioe kiou

    PRANDAJ ESULMONI NJERIUN ME VLERA NUK E DO NJERI ME TE VLERSUAR JANE NJERZIT E LIGJ KJO DIHET HISTORIKISHT IDIT MOS E

  10. Eda Sadikllari

   Acarim me vete kjo Sindi 👎🤮🤦‍♀️

   1. vbddfy euuyt

    O cuna o goca SINDI KA VLERA DHE VAJZA QE KA VLERA ME SHUME SE JU ESHTE SINDI JU CUNA NUK EDI SE CFAR PO HU MBISNI

  11. Mia Tips

   Super Blerimi me Sindin

  12. kolim jone

   Gezuar Bajramin gjith vellezerve fhe motrave Mysliman ju pranofshin gjitha lutjet dhe agjerimer e gith ketyre diteve 🙏

  13. Abo Said

   A jam i vetmi qe me acaron zeri i oles

  14. Xhesika Halili

   Turp te ju vij me ofendu sindin keshtu marre ju koft ani ma jola aristela e qimi qe jan ardh tani pfff sa shpifsa jan

  15. Eris Karreci

   Aristela shkret si paskan ec Giveaway-t hic... akoma me iPhone 7

  16. Eris Karreci

   Sindi sapo futi 1 fjale te re ne fjalorin shqiptar: LIRESI (25:10)

   1. kolim jone

    ooooo Aristela zemer shum e ult je rritu pak e dashur se asgje sje shum e vogel

  17. Eddie A

   ooohhhh na ka lodh bothen be kjo cindi, gjda episod osht e offenduar prej nej kon. hiqu mo prej emisioni se bothen na ke lodh me kto laffe. bora thot kush e hejk deklaraten duhet mu terhiq, a mun dikush mem tregu pse cindi therheqet prej murati e hale osht atu tu na lodh me at zo tulusom qka e ka.

  18. Neno Erza

   O eshpifur qa bon ata buzet si byth kali o qelbesir nuk shiqohesh

  19. Almedina Rexhepi

   O juli o leshko boll po mundohesh te kapesh me blerimin e ta hedhesh posht po kot e ke i drejti gjith fiton e leshkot si ti as nuk e di pse rrine ende aty mbrenda o psikopat

  20. oiuet souiu

   O Aristela po pse moj mosha tka bere më me shume mend ty 😴

  21. Sy Kaltri

   Si duket ika ra Shikueshmeria e Perputhen.!

  22. Arb H

   Kjo laraska Ola me at zerin si kloun kur perzihet vend e pa vend.

  23. Universale Carcove

   PRANDAJ ESULMONI NJERIUN ME VLERA NUK E DO NJERI ME TE VLERSUAR JANE NJERZIT E LIGJ KJO DIHET HISTORIKISHT IDIT MOS E

  24. Universale Carcove

   O cuna o goca SINDI KA VLERA DHE VAJZA QE KA VLERA ME SHUME SE JU ESHTE SINDI JU CUNA NUK EDI SE CFAR PO HU MBISNI

   1. oiuet souiu

    ne maqedoni po flasin per rrespekt ndaj prinderve. Besoj se kan kuptu

  25. seeni gzty

   Kur flet ola edhe gjumi me iken 😂

  26. Leda leda

   Sindi po mashtron nje publik te tere me viktimizimin e saj.Nje njeri intelektual,dhe te gjithe te tjeret thone e degjuam e betohu ne Zot.Ti moj vajze ke probleme te renda psiqike por prit sa te zgjasi edhe pak lavdia,meqe ka goca te hedhura aty perfiton te dalesh si e mira dhe e sulmuara,sindi moralin e ke ndoshta sta mohon njeri por je e semure o goc qe arrin te genjesh sy per sy,e besoj me shume Cimin qe duket shume i cilter e te tha betohu..

  27. B. A

   Blerimi me Sindin hahahaha na mbyti kjo Puqrra sa shume beson ne perralla ikk moj cukel shife veten ne pasqyr se do njeri sa e keqe je trupin si bebe pfff

  28. Englid Kici

   47:10 aristela

   1. seeni gzty

    Blerimi I vetmi me llogjike aty. Bravo blerimi 👏🏻

  29. Stela Stela

   Sindi dhe blerimi❤❤❤

  30. 12345 123456

   ooooo Aristela zemer shum e ult je rritu pak e dashur se asgje sje shum e vogel

  31. Ahmeti Ahmeti

   Aristela naj rrofsh bolet te gjith qunav

  32. Elidon Daci

   Jeni te dy ropqita

  33. Baxhorri Is here

   A more arjan qe mi bije asaj sindit gjithmon ne koke

  34. Diana Najkolli

   E pa edukat ,asnje se do

  35. RadioArta Shqip

   pershendetje per ju stafin per bes esht met ardh keq se qfar te ardhme ka shqiperia esht per met ardh turp ,,,, Ky shkelqimi po lun rolin e gjykatsit ik or djal se me ty po tallen gocat aje tuj pa

  36. Abdyl Isufi

   bravo sindi vajza e hekurt vajzat e tjera si duhen dreqit nji lek

  37. f123 456

   Paramendone aristelen heren e par kur erdhi me veshje kishe une ma e ndershme si ndonje grua 50 vjeqare ncncncc e ka ni veten tash pak ju doket vetja pale qka u ba veq me te folurit e saj me nervozon shume mendjemadhee

  38. Isuf Arifi

   O blerim po ty do ti bindesh ato te shqipris se duhet me jetu me prindit. Nncnc ato jan njerz shum mbrapa nga aspekti njerzor. Me pas rrespekt nuk martohen me palen tjeter ktu ne maqedoni po flasin per rrespekt ndaj prinderve. Besoj se kan kuptu

  39. V Vivi

   Ola flet sikur me pas kompir ne goj

  40. Moza Bakiasi

   Aristela me mendjemadhja e prpth.Flet sikur ca esht dhe i leviz ato buzet si injorante .Kush e urren aristelen?

  41. Altin Kumaraku

   aristela si nena princit

  42. Daniela Leshi

   Blerimi I vetmi me llogjike aty. Bravo blerimi 👏🏻

  43. Linda

   28:28 Sajmiri 👄

  44. Malvina Malo

   Bravo blerim bravo te qofte prinderit jan te rencishem

  45. klarisa vjollca

   Gjithmone keshtu bejne sa keq

  46. Altin Kumaraku

   aristela je me e shpifura sindi esht vajz me karakter nuk esht fyck si ty je dhe juriste ti ti nuk nje rregullat me elementare

  47. xheneta fazliu

   Laraska ska qa rrin ne perputhen kur se don askush, femer ndytesir

  48. Etrit Blakqori

   Qka ja merr mendja juve a 500 milion shqiptar jon qe e shohin programin a ja kan nis edhe kinezt me shiku😳

  49. iside musaraj

   Blerim shyqyr që je dhe mysliman medet për mëndjen e leshit të injorancës që tërhiqet mbrapsh dhe që quhen tradita absurda pa pikën e lidhjes njerzor fetare e ligjore si duan yzmet prindërit e tu o blerim dhe ata të gruas duan po të njëjtin obligim zogu ndaj boll se na keni habitur apsolutisht pa lidhje na keni bër me 🤮 me psikopatlliqet e juaja

  50. Adrian Gashi

   Qimi pse nuk e ngrite zerin Sares.. Se te la si i dhi...po nuk kishe pas guxim te ma ngrit zenin..veq sindi ju duron o djal pa e dukat..qimi lop

  51. Hamza Mane

   ⁰1

  52. Killer AL

   Pse askush nuk flet per faktin qe ka me shum reklama se pjes te Perputhen 😂😂😂✌

  53. Majlinda Skenderi

   I gjori Arjan qe se ka personale

  54. Majlinda Skenderi

   Ata jane klan, te gjithe

  55. Majlinda Skenderi

   Sindi je yll, je zemer, mos ndrysho per asnje ❤❤❤

  56. Florika Vrushi

   Deri dije Antonela ishteshoqe me Sindin sot i ktheu shpinen cpo ndodh me keto goca nuk e kuptojme Sondi unike si gjithmon me e mira 🌹♥️🌻

  57. Jorinda Marku

   Kur bertet kjo ola mduket si me bertit Mami 😂😂

  58. Ilir Llani

   Shyqyr qe po maro perpputhja qe mos te shofim mo aristelen 🤦‍♂️

  59. alma marku

   Ola femer 0,Aristela 🤮

  60. Ditasuper keng Rexhaj

   o Blerim me Sindin je fallco sado qe din te komonikosh .

  61. Teuta Canolli

   Bravo Blerim Sindi jeni te vertetet aty

  62. Linda Linda

   Kjo e folura e aristeles o zot 🤮

  63. Hasibe Bishdili

   Nuk e ka thënë moj Ola përse bën si gore nuk ka thënë gjë se nuk e dëgjoni vetëm ju e dëgjojmë edhe ne Arjanin kanë filluar t'a lënë veshët

  64. Kristina V

   500 m klikime...500 m + dele 😂😂

  65. A A

   Femer me te shemtuar si jasht dhe brenda nga kjo sindi nuk ka sinqerisht

  66. Anita Limani

   Shuum ju paska rrit mendja ksaj Aristeles kumedit qka i duket vetja pffff...

  67. Manjola Cera

   Çfarë meshkuj injorantesh 😳. Të vi të bërtas në veshin tjetër I thotë. Prehistorik komplet😕

  68. Riki

   Na mbyti ki blerimi tu na tregu per fe kurse agjerushem del ntakim me femna , sedi blerimi ku ka par a ku ka lexuar qe 1 musliman agjerushem del neper takime me femra qe se ka as grua as te fejuar as te dashur ???E del ktu na shet moral te fejes , o blerimmoo je duke na ulur vleren si musliman te lutem mos e fut fejen ktu se thjesht je duke ren me posht 👍

  69. Ylli Velsula

   Ka ik per lesh Sindi

  70. PåŰłø Unknown

   Blerim djali Hallall 🙏🏻

  71. Metti Salijuu

   Blerim pash zotin mo ma ber kt m maqedoni se de vras n kufi se lo t hije

  72. Erberen Torte

   Uaa kjo aristela ma shpif si i leviz buzet si nje prostetute

  73. aj Ib

   Kuptohet Ola qe e ka instruktuar Çimin,pusho i thot Sindit leri te mbaroj,pusho i thot Blerimit lere djalin te flasi.Po kush je ti moj Ola qe i thua dikujt pusho,qe ste pushon per vete

  74. aj Ib

   Moj Aristela kur hyre ne fillim dukeshe si Mona,tani tka hyr vetja ne qef.

  75. Florinda Mensuri

   Bramo i qoft cimit se kjo sindi doli komplet bllof ,don te jet perher me e mira dhe me e drejta .Per ta nzjerr veten mir i ul dhe tjeret(luana miu,kojten se esht luanesh per vete)dhe i shan tjeret nder kohe qe thot kush un ??Veten un qe ste kam sha ty!Sind thuj tpakten tverten qe ke ardh vec per vemendje dhe me errit karakterin qe se ke,ose me bisedu me Arjanime fjalet e tuaja pa lidhja!!

  76. Bekim Baki

   Me fat urime Fiter bajramin gjith besimtarve musliman

  77. Alo Ola

   prap esht ofenduar kjo sindi,spaska pun tjeter njeri vetem ofendojn sindin,

  78. Eda

   Moj Bora ato 500 Milione Klikime, Nuk jane as per ty,edhe as per ate Olsen, qe me ate llumin e mendjes se saje qe mendon se ka arritur gjithcka, Ka vene ne presion, te gjithe ata djem,e vajza ,qe i ka poshteruar duke ju dhene atyre ato role qe ka enderruar naten ne gjume, edhe qe te gjithe duheshin ti bindeshin urdhrave te saje, Ju jeni shume te pa fytyre qe realizoni gjithe ate te flliqur Em......qe ju mbane era qelbesire......🤮🤮🤮🤮

  79. Alo Ola

   heren e fundit qe pash perputhen ishte para 6 muajsh,mu shpif emisjoni qe me ate anen infermjeren dhe se kom pa mo,e pash sot snjifja njeri pervec sindit,thash me vete akoma ktu kjo piçkellonja se ka shtyp njeri akoma,edhe mbas 6 vjetesh me ket tru qe ka sindi aty do e gjesh,me mir ik e futu ne manastir behu murgesh,

  80. Ekrem Bunjaku

   Aristela pse duhet te shtrengosh dhembet saher qe fol .nuk me pelcen fare menyra se si fol

  81. Denni Denn

   Oh please please I can't stand this Sindi 😡😡

  82. Eljana Buci

   blerim kur ti do aristelen pse pranon ftesen e sindit?Arjani ka fol shum bukur.

  83. era

   O ola qenke bo si mej pas 50 vite

  84. Durres Tirane

   Aristeles ja rrit menja

  85. Elel Resuli

   O bora zemani te ka then njeri qe na cave koken me rreklama

  86. Anita A__

   Sindi ke perkrahjen e neve publikut

  87. Ane Anelka

   O juli je i math.me fjalen e urt

  88. Ana Geci

   Blerimi dhe princi po tallen rend me ket aristelen gjona tmira gjona tbukra 😅😅😅🧐

  89. Ana Geci

   Kjo sindi tamam si rumenet gjun gurin fsheh doren ?! Tinzare

  90. Andy Kacani

   Aty në Përputhen ka ndonjëgjë tjetër të vërtet përveç reklamat që bën Bora? Jo të gjith fallco janë.

  91. Rina Osmani

   Po pse duhet të bëhet aq e madhe pse Sindi i ka then aristeles se esht 200 kg dhe jo fjala e aristeles që i ka than Sindit që je 2 pellemb

  92. KELA KAPAI

   U ndoqem kot po asnje sdo dal cifte aty

  93. Nobody

   Ky sajmiri sa i kote dhe sa bosh flet dhe ska piken e rrespektit per asni femer dhe ndaj askujt😑👎🏻👎🏻Flet sa per te marr vemendje🤦🏻‍♀️

  94. Rose

   Aristela është bërë shumë mendjemadhe

  95. J nuredini

   Ky Juli duhet të kthehet në Greqi mbrapsht … Bravo Blerimi , djem si ty rallë gjehen …

  96. Borjana Shehaj

   Po çne si ndodhi 500 milionë klikime?

  97. selina Shala

   Pe shoh shumica e komenteve jan pozitive per sindin po shum von e kuptuat qe sindi edhte vetvetja kur epat qe keto tjerat jan fake ju kthyet sindit kurse ne fillim e shani te gjith une perveti prej fillimit ekam perkrah sindin edhe bravo i qoft secka qendru ashtu siq eshte reale prej fillimit deri me tash

  98. Pamela Selimaj

   Juli per bretkockat lot 😂

  99. Zeqir Dervishi

   Hallall sindi

  100. Desara Hyka

   O cimi o shpirtttt